"Шахтар" у Львові програв "Атлетику": путівку у плей-офф "гірники" отримали з другого місця, - відео

У 5-му турі групового раунду Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" у Львові приймав іспанський "Атлетик" з Більбао.

Перед початком поєдинку "Шахтар" вже знав, з яким рахунком "Порту" обіграв "БАТЕ", чим гарантував "гірникам" місце у плей-офф.

Проте підопічні Луческу все ж мали амбіції позмагатись із "Порту" за перше місце у групі. Саме це вони планували зробити у разі перемоги над "Атлетиком" у Львові.

Перші хвилини гри "гірники" пресингували суперника, вже на 7-й хвилині Тейшейра вийшов на побачення з воротарем басків, але пробив прямо йому в руки.

В першій половині зустрічі гості сконцентрувались на захисті, не даючи супернику вільного простору. На перерву команди пішли з нулями на табло.

На 67-й хвилині зустрічі Сан Хосе після подачі зі штрафного без шансів для П'ятова пробив з близької відстані. 0:1.

На передостанніх хвилинах зустрічі "Шахтар" мав можливість зрівняти рахунок, проте захисник гостей на льоту рукою зупинив м’яч у власному штрафному. Жоден з арбітрів цього не зафіксував .

В цьому епізоді навіть Тарас Степаненко заробив жовту картку за те, що активно показував головному судді, як саме суперник зіграв рукою.

Лігочемпіонівська осінь у Львові закінчилась. Львів чекає на весну Ліги Чемпіонів.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер