СПОРТ ФОТО
10 06 2012 23:58

Хорвати перемогли ірландців – 3:1

Маріо Манджукич (Хорватія) забив найшвидший гол Євро-2012
10 червня на Муніципальному стадіоні в Познані пройшов матч Ірландія проти Хорватії.
Хорватський нападаючий Марио Манджукич, матч Ірландія проти Хорватії. Фото: AFP Зображення 1 / 15 Використовуйте клавіші для перегляду

На третій хвилині матчу хорватський нападаючий Маріо Манджукич відкрив рахунок - 1:0. Захисник Ірландії Шон Сент-Леджер зрівняв рахунок на 19 хвилині.  Нікіца Елавіч вдруге вивів хорватів вперед наприкінці першого тайму - 2:1. У другому таймі Манджукич збільшив перевагу Хорватії, - матч завершився з рахунком 3:1.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію