"Шахтар" дев'ятий раз здобуває Кубок України

У фіналі Кубка України перемогу здобуває донецький "Шахтар", гравцям якого вдалося подолати одеський "Чорноморець" із рахунком 3:0.

На початку першого тайму гравці довго розвивали свої атаки і не тішили вболівальників гострими моментами. На стадіоні ОСК "Металіст" у Харкові гравцям помітно не вистачало динаміки.

Однак під завісу тайму гравцям "Шахтаря" таки вдається вирватися вперед. Точний простріл Фернандіньйо дозволив "гірникам" піти на перерву з перевагою в рахунку - 1:0.

Від початку другого тайму "Шахтар" не давав розслабитися супротивнику. Уже на 53 хвилині Тейшейра подвоює перевагу - рахунок стає 2:0.

Фантастичний, майже 25-метровий удар Тайсона із центральної зони завершується третім голом "гірників" у воротах одеситів - 3:0.

Тотальне і спокійне володіння протягом матчу м'ячем приносить "Шахтарю" дев'яту перемогу у фіналі Кубка України.

За фінального грою у VIP-ложі стадіону "Металіст" спостерігали Президент України Віктор Янукович та бізнесмен і власник "Шахтаря" Ринат Ахметов.

Нагадаємо, донецький "Шахтар" також достроково здобув титул чемпіона Української прем'єр-ліги сезону 2012/13.

"Шахтар" - "Чорноморець" 3:0

Голи: Фернандіньо, 40, Тейшейра, 53, Тайсон, 73

"Шахтар": Каніболоцький, Ракицький, Кучер, Шевчук, Срна, Хюбшман (Степаненко, 78), Фернандіньо (Коста, 68) , Мхітарян,Тайсон,Тейшейра, Адріано (Едуардо, 78)

"Чорноморець": Безотосний, Бергер, Фонтанелла, Зубейко, Вангелі, Старгородський (Діденко,56), Ковальчук, Лео Матос (Слінкін, 84), Бакай, Джа Джедже (Рієра, 67), Бурдужан

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер