Світоліна вийшла до півфіналу турніру Rogers Cup у Монреалі - iPress.ua
RSS
СПОРТ НОВИНИ

Світоліна вийшла до півфіналу турніру Rogers Cup у Монреалі

У півфіналі Світоліна, яка є чинною чемпіонкою турніру Rogers Cup, зіграє з третьою ракеткою світу, американкою Слоан Стівенс
П’ята ракетка світу, українка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу турніру Rogers Cup категорії Premier 5 у Монреалі (Канада).

У чвертьфіналі Світоліна перемогла представницю Бельгії Елізу Мертенс. Матч тривав 1 годину 25 хвилин і закінчився з рахунком 7:5, 6:3 на користь української тенісистки, йдеться на офіційному сайті змагань.

Для Світоліної це четвертий вихід у півфінал турніру в 2018 році - раніше вона виходила у півфінали у Брісбені, Дубаї та Римі.

Нагадаємо, що Еліна Світоліна перемогла першу ракетку світу - румунку Сімону Халеп - у фіналі турніру WTA у Римі. Вона піднялася на четверте місце в чемпіонській гонці Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію