"Волинь" залишила "Шахтар" позаду та вийшла до 1/4 Кубка України

У 1/8 фіналу Кубка України з футболу луцька "Волинь" із рахунком 2:0 перемогла представника другої ліги "Шахтар" зі Свердловська Луганської області.

Гра відбулась у середу, 31 жовтня, на свердловському стадіоні імені Миколи Горюшкіна, повідомляє офіційний сайт Прем'єр-ліги.

Рахунок у матчі відкрив швейцарський нападник "Волині" Даніель Суботіч, якому вдалось на 4-й хвилині гри реалізувати пенальті.

Другий гол луччани забили аж у другому таймі на 63 хвилині: після розіграшу кутового м'яча у ворота суперників забив півзахисник Саша Стевич.

Відтак "Волинь" стала першим чвертьфіналістом чемпіонату.

Нагадаємо, що сьогодні відбудуться інші матчі на визначення чвертьфіналістів Кубка України:

"Ворскла" (Полтава) - "Таврія" (Сімферополь) 16:30;

"УкрАгроКом" (Горловка) - "Чорноморець" (Одеса) 18:00;

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Іллічівець" (Маріуполь) 18:30;

"Нива" (Тернопіль) - "Севастополь" - 19:00;

"Говерла" (Ужгород) - "Шахтар" (Донецьк) - 19:15;

"Карпати" (Львів) - "Металіст" (Харків) - 20:30.

Зазначимо, що жеребкування 1/4 фіналу Кубка України відбудеться 1 листопада.

Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist