Євро-2016: Німеччина розгромила Словаччину та проходить до чвертьфіналу

Збірна Німеччини здобула феєричну перемогу над Словаччиною в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Позитивний для себе результат зустрічі Німеччина гарантувала ще в першому таймі. На 8-й хвилині після подачі кутового м'яч забив Жером Боатенг.

Після цього Німеччина продовжувала домінувати і навіть заробила пенальті, який не зміг реалізувати Месут Озіл. Удар німця у правий кут відбив воротар Матуш Козачик, інформує "УНІАН".

Лише наприкінці першого тайму команда Йоахіма Льова змогла перетворити свою значну перевагу в гол. Юліан Дракслер пройшов вздовж лицьової лінії і скинув м'яч під удар Маріо Гомесу - 2:0.

Після перерви хід гри не змінився, і незабаром рахунок став 3:0. Після подачі кутового і верхової боротьби в словацькому штрафному майданчику м'яч опинився в ногах у Дракслера, який відразу ж сильно пробив у верхній ближній кут воріт Козачика.

Нагадаємо, що вчора стало відомо, що Польща потрапляє до чвертьфіналу: вона перемогла Швейцарію під час пенальті. У парі з Польщею стоїть Португалія – вона обіграла Хорватію з рахунком 1:0.

Також до чвертьфіналу пройшов Уельс, обігравши Північну Ірландію.

Сьогодні ж до чвертьфіналу потрапила Франція, обігравши Ірландію з рахунком 2:1.

Допоможіть Україні перемогти. Інакше розпочнеться смуга невдач для США – Atlantic Council
Фантазія про диктатора у США. Та диктатура в реальному житті – Тімоті Снайдер
Веймарський трикутник. Макрон нормалізує ідею про можливість відправки європейських військ в Україну – Філліпс О'Брайен
"Переломний момент: бомба і Холодна війна". Серіал Netflix запитує, чи не відновив путін Холодну війну, або чи закінчувалася вона взагалі – Rolling Stone
Ці
Ці "вибори" не дадуть старт жодним змінам у росії. Але поразка путіна в Україні – може –Тімоті Ґартон Еш
Дональд Трамп є загрозою для національної безпеки США. І проблема не в тім, що він невіглас – Том Ніколс
Як Чехія допомогла зупинити путіна. В Україні почали закінчуватися боєприпаси, бо саме цього хотів Трамп – Девід Екс
Оборонна стратегія – найкращий план для України у протистоянні з росією у 2024 році. То чому ж обговорюється контрнаступ? – Мік Раян