Євро-2016: Уельс сенсаційно обіграв Бельгію і вийшов у півфінал

В Ліллі завершився чвертьфінальний матч чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Уельсу обіграла команду Бельгії з рахунком 3:1.

Доля матчу була вирішена в середині другого тайму. Бельгійці, які вважалися явними фаворитами цього матчу, потужно почали гру і швидко відкрили рахунок. На 13-й хвилині Найнгголан чудовим по красі і точності ударом пробив у "дев'ятку" воріт суперника метрів з 30-ти - 1:0.

Втім, вдалий початок зіграв з фаворитом злий жарт. Бельгійці потихеньку втрачали контроль над грою, а в кінцівці першого тайму втратили і перевагу в рахунку На 30-й хвилині валлійці розіграли кутовий справа і Ешлі Вільямс головою відправив м'яч у ворота за класичною траєкторією - від землі в сітку.

А після перерви збірна Уельсу і взагалі міцно захопила ініціативу в свої руки. Лише перші кілька хвилин бельгійці намагалися створювати гострі моменти біля воріт суперника.

А потім, на 55-й хвилині контратака Уельсу правим флангом завершилася тим, що Ремзі накинув м'яч у центр штрафного, де Робсон-Кану обіграв відразу трьох захисників одним фінтом і в буквальному сенсі розстріляв ворота кіпера суперників Тібо Куртуа. У час, що залишився (близько 40 хвилин) бельгійці так і не змогли перехопити ініціативу і створити хоч подобу штрума воріт суперника. Проте, валлійці на 86-й хвилині зміцнили свою перевагу до двох голів. Гантер навісив справа точно туди, де був Воукс, який. у свою чергу, головою підрізає м'яч у дальній кут воріт.

У півфіналі збірна Уельсу зіграє з командою Португалії.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер