Збірна України у результативному матчі обіграла Румунію

Перший підготовчий матч команди Михайла Фоменка до Євро-2016 завершився її перемогою з рахунком 4:3.

Збірна України завершила перемогою за рахунком 4:3 товариський матч у Турині зі збірною Румунії.

У першому таймі жодна з команд не володіла визначальною перевагою.

Першими на 24-й хвилині відзначилися номінальні господарі - воротар Андрій П'ятов не впорався з сильним ударом у ближній кут від Габріеля Торже, інформує "УНІАН".

Українцям вдалося відігратися тільки наприкінці тайму - Роман Зозуля замкнув довгу передачу з лівого флангу від В'ячеслава Шевчука.

У перерві Михайло Фоменко провів чотири заміни. За перші 15 хвилин другого тайму "жовто-сині" забили три м'ячі - спочатку Олександр Зінченко реалізував вихід віч-на-віч з румунським воротарем, а потім в межах штрафного майданчика суперника вдало розбиралися з м'ячем Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко.

У час, що залишився, Україна продовжувала володіти ініціативою, але замість цього пропустила два голи. Причому, як у випадку зі штрафним ударом від Дениса Алібека, так і у моменті з голом Константіна Станчу не найкращим чином діяв Андрій П'ятов, який знову пропускав м'ячі у ближній від себе кут воріт.

Наступний товариський матч збірна України проведе 3 червня в Бергамо проти команди Албанії.

Нагадаємо, що на Євро-2016 збірна України зіграє з Німеччиною, Польщею і Північною Ірландією.

27 травня німецькі спецслужби повідомляли, що чемпіонат Європи з футболу 2016 року дедалі більше перебуває у фокусі бойовиків терористичного угруповання "Ісламська держава".

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер