СПОРТ ВІДЕО

"Барселона стала фіналістом Суперкубка Іспанії

Основний і додатковий час завершились внічию 1:1
У півфіналі каталонці обіграли "Реал Сосьєдад" в серії пенальті.
"Барселона стала фіналістом Суперкубка Іспанії "Барселона". Фото: wikimedia.org.

У першому півфіналі Суперкубка Іспанії "Барселона" обіграла "Реал Сосьєдада" 1:1 (в серії пенальті 3:2), повідомляє "Укрінформ".

У Кордові першими м’яч забили каталонці. На 39-й хвилині відзначився Френкі де Йонг. На початку другого тайму "Реал Сосьєдад" відігрався. Оярсабаль реалізував пенальті.

Основний і додатковий час завершились внічию 1:1. В серії пенальті "Барселона" перемогла 3:2.

У фіналі (17 січня) "Барселона" зіграє з переможцем матчу "Реал" - "Атлетік". Другий півфінал зіграють 14 січня у Малазі.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію