"Баварія" в серії пенальті виборола суперкубок УЄФА

Баварія. Фото: guardian.co.uk
Мюнхенська "Баварія" завоювала Суперкубок УЄФА, перемігши у фінальному матчі лондонський "Челсі".

Зустріч, яка стала ще однією у низці протистоянь тренерів Хосепа Гвардіоли та Жозе Моуріньо, пройшла увечері в п'ятницю, 30 серпня, в Празі, пише LB.ua.

Основний час матчу завершився внічию, з рахунком 1:1.

Перший гол на восьмій хвилині забив нападник "Челсі" Фернандо Торрес, на 47 -й хвилині рахунок зрівняв кращий футболіст Європи Франк Рібері. При цьому з 85- ї хвилини "Челсі" грав у меншості - другу жовту отримав Рамірес.

У додатковий час команди також обмінялися голами: їх авторами стали Еден Азар і Хаві Мартінес. При цьому рахунок "Баварія" зрівняла буквально на останніх секундах матчу.

Доля фіналу визначилася в серії післяматчевих пенальті. Футболісти "Баварії" виявилися більш майстерними - 5:4. Фатальним для "Челсі" виявився слабкий удар нападника Ромелу Лукаку, що дозволив голкіперу німецького клубу пенальті парирувати.

"Баварія" завоювала Суперкубок УЄФА вперше в своїй історії. Більше того, це перший німецький клуб, який завоював цей трофей.

Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер