"Шахтар" у Львові переміг "БАТЕ", - відео

У матчі четвертого раунду групового етапу Ліги Чемпіонів українаський "Шахтар" на домашньому матчі у Львові здолав білоруський "БАТЕ".

Львів чекав на поєдинок між українським та білоруськом клубом не стільки заради видовищної гри, а заради атмосфери, яка панує на матчах, як збірних, так і клубів цих країн.

Долю поєдинку "Шахтар" фактично вирішив ще два тижні тому на виїзді у Борисові. Тоді Луїс Андіано оформив покер, забивши п'ять м'ячів у ворота білоруської команди, а підсумковий рахунок зустрічі був 0:7.

Під час матчу у Львові рахунок в зустрічі відкрив на 19-й хвилині капітан "гірників" Даріо Срна. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів. 1:0.

Щоправда, під кінець тайму відразу дві жовті картки отримав гравець "БАТЕ" Хагуш і залишив свою команду грати вдесятьох.

На початку другої половини зустрічі Срна віддав на лінію штрафного Адріано, він в дотик переправив м'яч на Тейшейру і той пробив під голкіпером.

Через десять хвилин на 58-й хвилині зустрічі Адріано сам заробив і сам пробив пенальті. А ще пізніше він забив ще двічі - спочатку після прострілу Кости зліва, а пізніше при пасивній грі захисників він точно пробив з центру штрафного майданчика. 5:0.

"Шахтар" перемагає "БАТЕ" із загальним рахунком двох матчів 12:0.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер