В матчі відкритті Мундіалю Бразилія перемогла Хорватію, - фото, відео

Матч відкриття Чемпіонату світу з футболу змусив дещо понервуватись вболівальників країни господарів. В ньому Бразилія не без труднощів здобула перемогу над збірною Хорватії.

Рахунок в поєдинку вже на 11-й хвилині голом у власні ворота відкрив бразилець Марсело.

Таким чином хорвати вели в рахунку навіть не забивши гол аж до 29-ї хвилини, коли лідер "селесао" Неймар забив свій перший гол на цьогорічному чемпіонаті. 1:1.

З нічиєю на табло команди пішли на перерву.

На наступний гол вболівальникам довелось чекати аж до 70-ї хвилини. Тоді знову відзначився Неймар, реалізувавши пенальті. 2:1.

Остаточним рахунок зустрічі вже у доданий час зробив бразилець Оскар. 3:1.

Бразилія не зрадила традицій і перемогла у себе вдома, на відкритті 20-го Чемпіонату світу з футболу.

Новинкою Мундіалю стало те, що на 41-й хвилині зустрічі головний арбітр матчу-відкриття Бразилія - Хорватія Юїті Нісімура вперше в історії чемпіонатів світу застосував зникаючий гель.

При формування "стінки" перед виконанням бразильцями штрафного удару японський рефері накреслив рівну білу лінію, яка через хвилину зникла.

Матч відвідало 62 103 людини, в той час, як стадіон може вмістити лише 60 тисяч вболівальників.

Перший тур у групі А сьогодні продовжать збірні Мексики та Камеруну. Гра розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Підозра на російську диверсію. Велике повернення агентів кремля до Європи? – France24